Ověření handicapu

Přihlášení


Golfová permanentka

Landing-Course 22.05.2015
Golfvová PermannetkaNa českém golfovém trhu najdeme hned několik druhů produktů. Způsobů jak hrát golf je v současnosti poměrně dost. Můžete si vybrat od klasického řádného členství na jednom resortu přes různá sdružená celosezónní členství, nebo nakupovat různé balíčky a využívat všelijaké slevové akce. V letošní sezóně se na trhu objevuje další zajímavý produkt který stojí za pozornost. Je jím tzv. Golfová Permanentka od GOLFCUT.CZ

Co je Golfová permanentka?Jedná se o produkt který umožňuje hráčům v určitém časovém úseku čerpat libovolná fee z nabídky Golfcut.cz, kdy na každé hřiště z nabídky může hráč jít právě jen jednou. A fee je třeba čerpat v několika po sobě jdoucích dnech. Hráč má každý den nárok na jednu hru na 18 jamek.

Proč Golfovou permanentku?


Pokud máte např. klasické členství a chystáte se trávit svou dovolenou golfem, nebo máte díky svému zaměstnání možnost trávit omezeně času na golfu a jen po určitou dobu, je tento produkt určen právě Vám. Hlavní výhodou Golfové Permanentky je to že umožňuje hrát na většině golfových resortů v Čechách a na Moravě. V současné době spolupracuje s GOLFCUT.CZ*. většina klubů v každém z českých regionů od Františkových Lázní až po Čeladnou. Všechny rezervace se provádí přes web www.golfcut.cz. Kde si zamluvíte hrací čas sami bez pomoci a nutnosti někam volat. Během okamžiku máte vše vyřešeno a můžete jít hrát kdy potřebujete. Není zde nijak omezena kapacita na jednotlivých klubech na den. GOLFCUT.CZ tak umožňuje svým klientům Permanentku skutečně vychodit. Nejdete zde hřiště jak pro začínající golfisty, tak i pro vyhrané jedince, kteří vyhledávají top resorty. Vybere si tak opravdu každý hráč. Smyslem tohoto produktu je umožnit hráčům poznat jiná hřiště než ta na která jsou standardně zvyklí. Můžete tak objevit krásy českého golfu i v regionech kam byste se nikdy jinak nevypravili.

Jak to celé funguje?


Permanentku zakoupíte na GOLFCUT.CZ. Ta Vám bude následně nahrána do Vašeho profilu na www.golfcut.cz Každou rezervaci budete provádět buď přes web nebo mobilní aplikaci Czech Golf Guide powered by Golfcut. Po úspěšně provedené objednávce (rezervaci TT) obdržíte během okamžiku potvrzovací SMS a e-mail. V tu chvíli už je Vaše objednávka potvrzena klubem. Pak už jen stačí přijít na recepci klubu, kde se ohlásíte a po standardním odbavení Můžete vyrazit na hřiště.

Kolik to celé bude stát?Permanentky se budou prodávat v několika dobách trvání. Od sedmidenní za cca 7 500 přes 10ti a 14ti denní až po 30ti denní za cca 20 000,- Bude také možno Permanentku zakoupit za ještě výhodnější cenu pokud bude zakoupena na druhou polovinu golfové sezóny za first moment cenu.

Pokud tedy plánujete golfovou dovolenou u nás nebo máte jen vyhrazen určitý časový úsek v rámci sezóny, tak neváhejte.

Více informací získáte na mailu info@golfcut.cz nebo na tel čísle +420 774 002 247

 

zpět

 

Žádáme hráče, aby před vstupem na hřiště věnovali dostatečnou pozornost etiketě a místním pravidlům.