Ověření handicapu

Přihlášení


Mladá Boleslav zahajuje turnaje

MB1 30.03.2015

Otevřenou sérií Joy Golf and Festina Tour, čítající celkem 9 turnajů pro amatérské hráče, zahajují turnajový rok v Mladé Boleslavi.

Po tříměsíčním zimním spánku je od poloviny března 2015 v provozu celý golfový resort v Michalovicích u Mladé Boleslavi s mistrovským osmnáctijamkovým hřištěm Sand Martin's Holes, devítijamkovou akademií a všemi tréninkovými plochami. Do osmé sportovní sezóny vstupuje hřiště s minimálními úpravami.

Na první pohled patrnou je nová vodní plocha u odpaliště jamky č. 15, méně zřejmé jsou nově vysázené stromy mezi šestnáctou a sedmnáctou fervejí a na několika dalších místech. Protože se na hřišti Sand Martin's Holes od poloviny loňského prosince do poloviny letošního března nehrálo, je od počátku nové sezóny hřiště v dobré kondici s očekávaným předpokladem dalšího zkvalitnění povrchů všech greenů.

Provoz skládky tuhého komunálního odpadu v sousedství michalovického golfového hřiště má výjimku prodlouženou do roku 2016, v jehož průběhu by mohla být zahájena toužebně očekávaná rekultivace.

Golf Club Mladá Boleslav vznikl v roce 2006 a od 3. března 2007 je řádným členem České golfové federace. V současnosti má 225 členů. Od svého vzniku sídlí v Michalovicích. Tamní resort Golf Mladá Boleslav má normované osmnáctijamkové mistrovské hřiště Sand Martin's Holes, které je otevřené od 7. srpna 2007, devítijamkové veřejné hřiště, pro golfovou činnost nezbytné tréninkové plochy, restauraci, hotel a golfshop.

 

zpět

 

Žádáme hráče, aby před vstupem na hřiště věnovali dostatečnou pozornost etiketě a místním pravidlům.