Ověření handicapu

Přihlášení


Narozeninový turnaj maršála Josefa Píchy

Hlubok,Picha 048 18.11.2015

Turnaje se zúčastnilo téměř 50 golfistů, kteří si nenechali ujít tento zajímavý turnaj a zároveň oslavu 75. narozenin maršála Golf Resortu Hluboká Josefa Píchy, který se stará o hřiště v Golf Resortu Hluboká nad Vltavou již 12 let.

Před turnajem si hráči pochutnávali na snídani a poté se v 10:30 hodin odebrali na hřiště. I přes nepříznivé počasí zde vládla přátelská a rodinná atmosféra. Déšť v polovině turnaje přeci jen přestal. O hráče se pečlivě starali, nikoliv hostesky, ale vnoučata pana Píchy, kteří hráčům rozváželi punč, grog, čaj a jako občerstvení párky.

Golfisté začali docházet kolem třetí hodiny a golfová restaurace La Cabaňa pro ně nachystala oběd v podobě řízku s brambory a kompotem.

Ceny do soutěže obstaral pan Pícha a jednalo se hlavně o knihy obsahující rady a zajímavosti o zahradě. Na jamce číslo 13 byla připravená vložená soutěž: „Nejbližší rána k láhvi rumu“. Rum vyhrála paní Michaela Zimová. Vyhlášení se ujal manažer Golf Resortu Hluboká nad Vltavou pan Bc. Antonín Loužek společně s panem Josefem Píchou. Ještě před prozrazením výsledků tým GKHNV pogratuloval panu Píchovi a obdaroval ho dárkovým košem, dortem s golfovými motivy a možností vysazení dubu na jakékoliv místo na hřišti.

Po vyhlášení se přidali hráči ke gratulaci a pan Pícha se s nimi podělil o dort.

Děkujeme všem zúčastněným za přátelskou a domácí atmosféru a chtěli bychom Vás pozvat na poslední turnaj sezóny 2015 - Beaujolais Golf Open, který se koná v sobotu 21. 11. 2015 či na Mikulášskou nadílku 2. 12. 2015. Více informací naleznete na našich stránkách http://www.golfhluboka.cz/, nebo na našich FB stránkách https://www.facebook.com/pages/Golf-club-Hluboka-nad-Vltavou/212596295443930.

Hlubok,Picha 048Hlubok,Picha 070
 

zpět

 

Žádáme hráče, aby před vstupem na hřiště věnovali dostatečnou pozornost etiketě a místním pravidlům.