Ověření handicapu

Přihlášení


Sezóna odstartovala naplno Black Bridge!

Logo Black Bridge 13.03.2018

Sezóna odstartovala naplno! Co je nového na hřišti?

V sobotu 10. března jsme otevřeli celou osmnáctku na letních greenech a odstartovali tak novou golfovou sezónu! Letošní březen není z pohledu klimatických podmínek příliš vydařený, a tak Vám až do 29. března nabízíme jako kompenzaci sníženou zimní cenu green fee.

Určitě Vás ale zajímá, co jsme si pro Vás na novou sezónu 2018 připravili nového. Stejně jako každý rok je toho požehnaně:

Green na jamce č. 15 prošel kompletní remodelací a umožní teď greenkeeperům navrtat více různorodých pin pozic.
Na jamce č. 17 přibyly na pravém konci fairwaye tři bunkery, které pochytají míče mířící do roughu. Přední část greenu jsme navíc zvedli a green se tak celkově vyrovnal.
Velkou část horních odpališť na driving range jsme zastřešili. V klidu si tak zatrénujete i v nepříznivém počasí.

• Driving range jsme prodloužili o 20 metrů a nainstalovali jsme za něj ochranné sítě. Uprostřed teď můžete pálit až 250 metrů daleko.

Připojili jsme se ke mstětické turnajové sérii Mini Myš a na Black Bridge letos hostíme 6 turnajů pro děti do 13 let. Ti nejmenší budou hrát z modrých a zlatých odpališť, které jsme loni znormovali.

Před pár dny jsme spustili nové webové stránky. Pohodlně si je zobrazíte na mobilních telefonech i tabletech.

• Na fairwayi jamky č. 14 jsme rozšířili závlahový systém.

A nakonec máme jeden tip na víkendový program. Pro golfovou i negolfovou veřejnost pořádáme 25. 3. a 8. 4. dny otevřených dveří. Přiveďte rodinu nebo kamarády a ukažte jim, jak to chodí na golfovém hřišti!

 

zpět

 

Žádáme hráče, aby před vstupem na hřiště věnovali dostatečnou pozornost etiketě a místním pravidlům.