Ověření handicapu

Přihlášení


Turnajový kalendář Black Bridge 2018

Logo Black Bridge. 10.04.2018

Golfové turnaje v sezóně 2018

I v letošním roce pro Vás na Black Bridge máme připravenou bohatou turnajovou nabídku. Základním pilířem našeho turnajového programu budou čtyři túry:
Cool Golf Tour

Víkendová série turnajů přes celou sezónu Letos pořádáme už 7. ročník hlavní turnajové série. Cool Golf Tour hrajeme po celou sezónu střídavě o sobotách a nedělích. Do celkového hodnocení se započítává 6 nejlepších výsledků a série vyvrcholí ve velkém říjnovém finále. První akce je naplánovaná na neděli 15. dubna.

Ladies Days

Čtyři golfové turnaje pouze pro dámy Ladies Days představují pohodové dny strávené na golfu s bohatým doprovodným programem a přátelskou atmosférou. Akce pro něžnější pohlaví se u nás staly každoroční tradicí. Přijďte si k nám odpočinout a užít si příjemný den s kamarádkami. První turnaj se koná v pátek 20. dubna. Těšíme se na Vás!

Prague Senior Golf Tour

Turnaje pro muže od 55 a ženy od 50 let Seniorská túra, kterou pořádáme ve spolupráci se Mstěticemi, je mezi staršími hráči velmi populární. Není proto divu, že letos proběhne již čtvrtý ročník. Čekají na Vás příznivé ceny za green fee, zajímavé výhry a možnost využít buggy ke hře s 20% slevou. Startujeme ve středu 18. dubna na Black Bridge. Mini Myš Devíti jamkové turnájky pro děti do 12 let

V letošním roce jsme se poprvé připojili ke mstětické sérii Mini Myš pro děti.
Ta běží přes celou sezónu a skládá se celkem z 12 turnajů na 9 jamek. Malí golfisté si zažijí atmosféru opravdového turnaje, který prověří jejich znalosti pravidel, fair play a pohyb na hřišti. Děti v rámci turnaje mohou získat HCP, popřípadě si ho snížit. Startujeme v neděli 29. dubna.

Srdečně Vás zveme do hry. Na viděnou na hřišti!

 

zpět

 

Žádáme hráče, aby před vstupem na hřiště věnovali dostatečnou pozornost etiketě a místním pravidlům.