Ověření handicapu

Přihlášení


Úterky budou patřit v Golf resortu Kaskáda převážně ženám

DSCF0817 (1) 18.04.2018

Úterky budou patřit v Golf resortu Kaskáda převážně ženám

„Ladies ladies“ je program připravený ženami ženám a nabízí úterní green fee (poplatek za hru) pro nečlenky klubu se slevou 50 %. Každé úterý bude pro ženy na Kaskádě vyhrazeno také wellness, které budou mít hráčky zcela zdarma.

Pro začínající golfistky je připravený kurz „4 ženy do flightu“ s trenérkou Janou Giacintovou.

Golf je stále vnímán spíše jako mužský sport a proto vznikla akce Ladies ladies, která má za cíl přilákat na golf ženy a dívky, které s golfem teprve začínají nebo o něm zatím jen uvažují.

Každé úterý budou mít hráčky golfu poloviční poplatek za hru a můžou zcela zdarma využít wellness, které bude v úterý od 15:00 do 17:00 hodin vyhrazeno pouze pro ženy.

Pro hráčky, které si chtějí zdokonalit své dovednosti, je určený skupinový nebo individuální trénink „4 ženy do flightu“.

Golfistky čeká hodinový trénink před samotnou hrou na 9 jamek, včetně analýzy hry na hřišti, analýzy švihu na V1 a K- vest a posezení u kávy po hře, s rozebráním aspektů hry.

Cílem je získat lepší strategii hry, lepší cit na krátkou hru, posílit slabá místa v golfových dovednostech jednotlivých hráček, a to vše v přátelské ženské atmosféře pod vedením profesionální trenérky.

Ladies ladies startuje už v úterý 24. dubna a potrvá do konce roku 2018. Více informací naleznete na

 

zpět

 

Žádáme hráče, aby před vstupem na hřiště věnovali dostatečnou pozornost etiketě a místním pravidlům.